Рюкзак через плечо Augur | черный
Рюкзак через одне плече Augur чорного кольору володіє середніми розмірами 38х17х8 см.
Рюкзак виготовлено з щільної якісної тканини і елементів з натуральної коричневої шкіри. Пропоролонена товста задня спинка не створюватиме відчуття дискомфорту при використанні.
У даній моделі передбачено два великих відділення, розділених тканинної перегородкою. Всередині одного з них знаходиться потаємна кишеня на блискавці, всередині другого розташувалося дві кишені для смартфона або гаманця.
Всі відділення мають тканинну підкладку. Міцний плечовий ремінь зручно регулюється по довжині. На лицьовій стороні рюкзака розташувалося дві додаткових кишені, одна з яких на блискавці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Augur |
| Страна производитель | Китай |
| Пол | Мужской |
| Тип | Городской |
| Материал | Хлопок |
| Глубина | 8 см |
| Высота | 38 см |
| Ширина | 17 см |
| Карманы | Фронтальный |
| Вес | 680 г |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 985 ₴






